Polonistyka.edu.pl serwis naukowy

Polonistyka.edu.pl serwis naukowy Serwis naukowy integrujący rozproszoną społeczność informatyczną

Szczegóły strony polonistyka.edu.pl:

Podlinkuj stronę polonistyka.edu.pl:

Polonistyka.edu.pl serwis naukowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Streszczenie Dziady »

  Po bardziej szczegółowe opisy postaci musisz udać się do naszych działów charakterystyk postaci drugoplanowych. Między innymi znajdziesz tam charakterystyka Jan Rollison czy charakterystyka Cichowski.Poszukując informacji dotyczących lektury Dziady cz. III wygodne okażą się informacje na temat jej genezy. Na naszych stronach dowiesz się wszystkiego na temat powstania lektury Adama Mickiewicza.Na łamach naszego portalu znajdziesz następujące działy dotyczące lektury Dziady cz. III. Dział charakterystyka bohaterów,geneza utworu, problematyka lektury oraz motywy literackie.Każda lektura nieodzownie wiąże się z jej autorem w tym przypadku jest to Adam Mickiewicz. Na streszczenia.pl zaprezentujemy najważniejsze informacje z jego życia, twórczości a także jego wpływ na rozwój literatury w epoce. prócz tego w łatwy sposób uzyskasz informacje dotyczące innych lektur tego autora oraz innych utworów tematycznie powiązanych z lekturą Dziady cz. III. W streszczeniu skupiamy się na nadrzędnych cechach oraz gatunku literackim lektury.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opracowanie W 80 dni dookoła świata »

  Poszukując informacji dotyczących lektury W 80 dni dookoła świata przydatne okażą się wiadomości na temat jej genezy. Na naszych stronach dowiesz się wszystkiego na temat powstania lektury Juliusza Verne'a. W streszczeniu skupiamy się na najważniejszych cechach oraz gatunku literackim lektury.Na łamach naszego portalu znajdziesz następujące działy dotyczące lektury W 80 dni dookoła świata. Dział charakterystyka bohaterów,geneza utworu, problematyka lektury oraz motywy literackie.Po bardziej szczegółowe opisy postaci musisz udać się do naszych działów charakterystyk bohaterów drugoplanowych. Między innymi znajdziesz tam charakterystyka Charakterystyka postaci czy charakterystyka Charakterystyka postaci.Każda lektura nieodzownie wiąże się z jej twórcą w tym przypadku jest to Juliusz Verne. Na streszczenia.pl przytoczymy najważniejsze informacje z jego życia, twórczości a także jego wpływ na rozwój literatury w epoce. Ponadto w łatwy sposób uzyskasz informacje dotyczące innych lektur tego twórcy oraz innych utworów tematycznie powiązanych z lekturą W 80 dni dookoła świata.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faza Księżyca »

  Aktualna faza Księżyca oraz fazy Księżyca na dowolny dzień. Badanie sampoczucia społeczeństwa względem faz Księżyca, dostępna jest również na stronie mapa Księżyca. Fazy są prezentowane jako podgląd widoku Księżyca w danym dniu i czasie. Każdy odwiedzający stronę może odpowiedzieć na pytanie jak się czuje i dziękii temu budujemy statystyki samopoczucia odwiedzających stronę względem zmian fazy Księżyca.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Jeżeli poszukujesz strony na której znajdują się prezentacje maturalne- doskonale trafiłeś. Wiedząc, iż matura ustna jest bardzo stresującym egzaminem, zaś wizja odpowiadanie przed komisją bardzo deprymuje każdego zdającego, stworzyliśmy stronę oferującą szerokie usługi z zakresu prac maturalnych.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku DOMIN »

  Kurs na architekturę DOMIN prowadzony jest prze ludzi z pasją którzy do swojej pracy podchodzą z zadowoleniem i chęcią pomocy młodym adeptom rysunku architektonicznego.
  Rozszerzenie zajęć o dodatkowe techniki takie jak flamastry, akwarele czy piórka zmienia obraz takiego rysunku jako sztywnego rysunku kreślarskiego. Uczniowie kursów DOMIN z powodzeniem potrafią połączyć poprawną przestrzeń perspektywiczną z walorem czy klimatami pór roku i występującymi wtedy kolorami.
  http://www.domin.pl/?p=13

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antygona Sofoklesa »

  Antygona to antyczny dramat Sofoklesa. Powstała zgodnie ze starożytnymi zasadami komponowania tragedii. Opowiada o konflikcie prawa boskiego z prawem ludzkim. Tytułowa bohaterka sprzeciwia się władcy – Kreonowi – i zgodnie z boskim prawem urządza pochówek swego brata. Król uważając zmarłego za zdrajcę skazuje Antygonę na śmierć. Umiera również jego żona Jokasta oraz syn Hajmon. Mimo iż Antygona zginęła, odniosła zwycięstwo moralne.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy dla szóstoklasistów katowice »

  Nasze centrum edukacyjno szkoleniowe zajmuje się organizowaniem i prowadzeniem kursów przygotowujących do egzaminu maturalnego oraz gimnazjalnego. Niskie ceny oraz bardzo bogata oferta edukacyjna m.in. kursy dla szóstoklasistów. Nasi nauczyciele są gwarancją jakości. Bardzo wysoka zdawalność egzaminów. Przekonaj się już teraz, że nasza oferta jest najlepsza i odwiedź naszą stronę internetową. Naprawdę warto nam zaufać

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angtest - zrób sobie test »

  Angtest jest serwisem, na którym możesz przetestować swoją znajomość języka angielskiego korzystając przy tym z testów wyboru, uzupełnianych lub rozsypanek wyrazowych. Nauczysz się tu takżę angielskich słówek tworząc swoje własne zestawy lub wykorzystując już istniejące.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • EURYDYKA - strony dla szkół, systemy dla uczelni »

  Strona producenta platformy e-learningowej EURYDYKA oraz oprogramowania, systemów dedykowanych i stron internetowych dla szkół. Platforma e-learnigowa i systemy z serii EURYDYKA doskonale wspierają nowoczesne formy edukacji i tworzenie kursów online.

  Firma Eurydyka prowadzi działalność na pograniczu technologii internetowych i działań edukacyjnych. Oferuje produkty i usługi wspierające procesy nauczania oraz wzmacniające pozytywny wizerunek szkół, uczelni oraz firm z branży edukacyjnej w Internecie. W ofercie: strony dla szkół, platforma e-learningowa, system zarządzania uczelnią.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik angielsko-polski »

  W pracy, szkole bardzo często można spotkać się z treściami czy instrukcjami napisanymi w języku angielskim. Bywa, że nie pamiętamy paru haseł, stąd potrzebujemy je przetłumaczyć. Szukanie słów w tradycyjnych słownikach bywa uciążliwe i przeważnie trwa bezdyskusyjnie dłużej. Dlatego wygodniej jest używać słowników internetowych które są zawsze dostępne. Pomocna jest tu strona leksyka.pl która posiada skuteczny słownik angielsko-polski. Wspomniany słownik angielski pozwala tłumaczyć słowa w szybki i wygodny sposób. W swej bazie posiada ogromną ilość tłumaczeń ogólnych oraz specjalistycznych, opracowanych przez najlepszych fachowców w swych branżach - ekonomistów, informatyków, lekarzy itd. Na stronie leksyka.pl znajdują się również wygodne słowniki języków, np: hiszpańskiego, niemieckiego, słownik francusko-polski jak również słownik włosko-polski. Wyjątkowy taki zbiór słowników w internecie.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje