Testy, ściągi na sprawdzian i wypracowania

Testy, ściągi na sprawdzian i wypracowania Precz z niejasnościami i trudnościami! Precz z nierozwiązanymi zadaniami domowymi! Precz z nienapisanymi wypracowaniami. Od dziś możesz podnosić swoje naukowe kwalifikacje. Wejdź na stronę naszego portalu www, w którym m.in. testy wiedzy szkolnej, testy psychologiczne, gotowe ściągi i wypracowania, sprawdziany oraz gotowce i prezentacje maturalne. Dodatkowo w ofercie posiadamy: materiały edukacyjne dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum liceum i technikum w tym dla przedmiotów: język polski i angielski, matematyka i fizyka, chemia i biologia, geografia i historia.

Szczegóły strony www.wiedza24h.pl:

Podlinkuj stronę www.wiedza24h.pl:

Testy, ściągi na sprawdzian i wypracowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca magisterska »

  E-Konsultacje - czeka cię praca magisterska, licencjacka lub praca dyplomowa ? Napisz do nas - jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów - nasza dewiza to Rzetelność, Profesjonalizm i Kompetencja. Oferujemy pomoc w pisaniu prac która może stanowić pod

  Data dodania: 31 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Obliczenia inżynierskie, metody numeryczne, MES »

  Forum dla inżynierów zajmujących się obliczeniami inżynierskimi, a zwłaszcza metodą elementów skończonych MES.Zamieszczamy przykłady obliczeń, objaśniamy ich zasady. Prowadzimy projekty, gromadzimy artykuły i darmowe oprogramowanie inżynierskie.

  Data dodania: 19 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Szkoła-portal przedsiębiorczości »

  „Biznes Szkoła” to portal o przedsiębiorczości dla młodzieży, który promuje postawy przedsiębiorcze, uzupełniając szkolną wiedzę o bliskie życiu i codziennej rzeczywistości przykłady. Portal dostarcza informacji o możliwościach dalszego kształcenia, porad pomocnych w zdobywaniu pracy i uruchamianiu własnego biznesu. W wersji drukowanej magazyn Biznes Szkoła jest dostępny w szkołach średnich na terenie woj. śląskiego.

  Data dodania: 27 02 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hellrond Astronomy page: Aktualności »

  Astronomia, astronautyka, biotechnologia.Strona poswiecona astronomii oraz innym naukom zwiazanym z ta dziedzina.

  Data dodania: 19 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski, kursy grupowe i indywidualne dla firm oraz instytucji »

  Oferujemy kompleksową organizację kreatywnych szkoleń językowych zarówno specjalistycznych, jak i z języka ogólnego.
  Bezpłatnie:
  * dojeżdzamy w miejsce wskazane przez klienta,
  * udostępniamy sale w centrum Warszawy przy stacji metra Pole Mokotowskie,
  * testujemy i układamy program oddzielnie dla każdego kursu.
  Naszymi klientami są osoby indywidualne (również dzieci i młodzież), znane firmy komercyjne, różnego rodzaju instytucje publiczne.
  Staramy się aby nasze kursy miały jak najwyższy poziom, dlatego przy organizacji zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne: artykuły z prasy obcojęzycznej, fragmenty filmów, reklam itp., a także opracowania przynoszone przez słuchaczy na tematy, które ich interesują.
  Prowadzimy zajęcia ściśle dostosowane do potrzeb zlecającego, zarówno indywidualne, jak również grupowe. Najważniejsza jest komunikacja, dlatego główny nacisk kładziemy na mówienie i rozumienie ze słuchu. Nie zapominamy również o ćwiczeniach gramatycznych, które są przygotowywane w oparciu o najlepsze podręczniki. Równocześnie zwracamy uwagę na rozumienie tekstu pisanego oraz samodzielne pisanie, które to ćwiczenia są głównie wykonywane przez słuchaczy, jako praca domowa. Najważniejsze dla nas jest osiągnięcie zamierzonego efektu - SKUTECZNIE NAUCZYĆ JĘZYKA .
  Niezależnie od poziomu zaawansowania, słuchacze zachęcani są do używania języka obcego, a lektor od początku ma na uwadze ich indywidualne uzdolnienia i upodobania. Domyślamy się jak trudno jest przełamać barierę językową, dlatego starannie dopasowujemy nauczyciela, który pomoże tę poprzeczkę przeskoczyć, wiemy bowiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie między lektorem a słuchaczem. Z uwagą dobieramy nauczycieli, którzy posiadają pełne kwalifikacje językowe i pedagogiczne oraz doświadczenie w nauczaniu.
  Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie nauki, dlatego skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noworodek - pielęgnacja i opieka »

  Nasza strona stanowi poradnik dla rodziców w zakresie podstawowej opieki nad noworodkiem. Artykuły pisane są z myślą o początkujących rodzicach i mają za zadanie ułatwienie bezstresowego wejścia w nową rolę życiową. Opisujemy jak kapać noworodka, jak przewijać, jak dbać o jego higienę. Młode mamy pomocnym znajdą poradnik dotyczący karmienia piersią. Dla osób spodziewających się dopiero dziecka, ułatwieniem w kompletowaniu wyprawki dla noworodka, będzie nasza gotowa lista.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korekta i redagowanie tekstów - Tekst OK! »


  Wykonujemy usługi związane z korektą tekstów w języku polskim. Teksty sprawdzane są pod względem poprawności językowej, poprawiane są błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne i stylistyczne. Realizujemy zlecenia redagowania tekstów, które nie tylko sprawdzamy pod względem poprawności językowej, ale też wprowadzamy zmiany doprowadzając do spójności logicznej tekstu.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prace magisterskie »

  Masz przede sobą napisanie pracy, a nie masz do tego głowy. Zajrzyj do nas na naszej stronie znajdziesz gotowe prace z wielu dziedzin. W naszej ofercie na pewno znajdziesz cos dla siebie. Gotowe prace to odciążenie problemu z twoich bark na nasze ręce. Wykwalifikowany zespół pisała parce przy korzystaniu z wielu wybitnych dzieł, przez co twój promotor będzie z ciebie dumny, a studia dla Ciebie będą błahostką. Piszemy, również prace pod indywidualne zamówienia, według twoich wytycznych. Nie zwlekaj czekamy na twój odzew. Mamy długoletnie doświadczenie w pisaniu prac oraz udzielaniu wsparcia w nauce studentom. Realizujemy zamówienia szybko i efektywnie, a nasze prace są w 100% oryginalne i wyjątkowe.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  Proponujemy asystę w pisaniu prac licencjackich z praktycznie każdej tematyki edukacyjnej. Dla osób, które z powodu braku czasu, lub innych powodów nie są w stanie samodzielnie napisać pracy Proponujemy wsparcie przy pisaniu prac zarówno z tematów ekonomicznych, społecznych, przedmiotów ścisłych, jak również z języków obcych. Podejmując się realizacji zlecenia dajemy zapewnienie Antyplagiatową, a oprócz tego zapewnienie terminu zrealizowania.. To teraz te dwie cechy odróżniają nas od konkurencji, która nie zawsze jest w stanie wywiązać się należycie z powierzonych zadań. Serdeczenie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fce online »

  Polecana witryna jest naprawdę fantastycznym rozstrzygnięciem dla wszelkich niewielkich a także dużych firm, bo ma w ofercie ona naukę języka angielskiego online. Powinniśmy dokładniej przyglądnąć się owej stronie i na spokojnie poznać informacje na niej przedstawione. Odszukamy na stronie takie zakładki jak przykładowo Metody Nauczania oraz Szkolenia dla Firm, jak również co najważniejsze folder Cennik. Jest on niezwykle szczegółowy, nie stwarza niedomówień. Możemy wybrać sobie szkolenie w dwóch opcjach jak Standard English oraz Angielski w Pracy. Aby zorientować się lepiej wystarczy, że poznamy treść na stronie albo nawiążemy kontakt z konsultantami. Dane kontaktowe są dostępne w osobnej zakładce.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje