Prawnik od nieruchomości

Prawnik od nieruchomości Nasza kancelaria prawnicza zajmuje się prowadzeniem spraw sądowych, a także obsługą prawną nieruchomości. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie i z jak największym zaangażowaniem. Każdy kto przyjdzie skorzystać z naszych usług może być pewny naszego profesjonalizmu i zaangażowania. W swojej kancelarii stawiamy na niskie ceny i wysoką jakość usług, jeżeli potrzebujesz porad prawnych z zakresu nieruchomości, czy też spraw spadkowych to jesteśmy dla Ciebie wspaniałym wyborem. Doskonale zadbany o twoje interesy, a swoją pracę wykonamy uczciwie i rzetelnie. Stawiamy na miłą atmosferę współpracy z klientem i dzięki temu spotykamy się z ogromnym zadowoleniem.

Szczegóły strony www.kancelaria-jacyno.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-jacyno.pl:

Prawnik od nieruchomości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prof. Marek Wierzbowski - Radcowie Prawni »

  Kancelaria, bedąca spółka partnerską, specjalizuje się w prawie gospodarczym, a w szczególności w problematyce dotyczącej rynku kapitałowego i różnych form papierów wartościowych, przejęciach, połączeniach i przekształceniach spółek, prywatyzacji

  Data dodania: 26 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu prawa i finansów. Działamy w ramach prowadzonej kancelarii prawnej, kancelarii obrotu wierzytelnościami oraz grupy zajmującej się europejską windykacją długów. Oferujemy szeroki wachlarz usług na terenie kraju, jak również poza jego granicami.

  W ramach prowadzonej kancelarii prawnej proponujemy skuteczne rozwiązania i kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Prowadzimy zastępstwa procesowe we wszelkich postępowaniach przed sądami wszystkich instancji.

  Specjalizujemy się w zakresie:
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  - prawa cywilnego,
  - prawa podatkowego,
  - prawa administracyjnego,
  - prawa naprawczego i upadłościowego,
  - prawa wekslowego.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Zapraszamy Państwa na stronę www firmy Mediator, specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań. Zajmujemy się kompleksową pomocą poszkodowanym, kompletujemy dokumentację medyczną i reprezentujemy naszych Klientów w ewentualnym sporze sądowym. Zaufaj profesjonalistom - mamy na swoim koncie ponad 2000 spraw o odszkodowanie! Zwiększ swoją szansę na odszkodowanie w pełnej wysokości!

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Kancelaria adwokacka Warszawa jest miejscem, jakie musisz odwiedzać jeżeli masz wątpliwości co do interpretacji imperatywów legislacyjnych albo również w wypadku kłopotów z prawem. Jeśli nie wiesz w jaki sposób działają mechanizmy podatkowe w transakcjach, jakie będziesz zawierał, a raczysz uniknąć ambarasów z fiskusem - pomożemy Ci! Jeżeli nie potrafisz zgłosić się w naszych kancelariach (Warszawa i Łódź) zadaj żądanie wypełniając formularz na podstronie e-porada, a dowiesz się czego wymagasz! Adwokat Łódź odpowie na zapytania!

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka-Adwokat Dariusz Sięka »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych
  i przedsiębiorców, reprezentowanie przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych.

  Prowadzimy sprawy w zakresie:

  prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania za szkody komunikacyjne, wypadki przy pracy i błędy w sztuce lekarskiej, odszkodowania za bezumowne korzystanie ze słupów i linii energetycznych, rur ciepłowniczych, windykację należności, ochronę dóbr osobistych),

  prawa rodzinnego i opiekuńczego (rozwód, rozwody, separacje, podział majątku dorobkowego, alimenty, władza rodzicielska),

  prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu, przyjęcie i odrzucenie spadku, niegodność dziedziczenia, zabezpieczenie spadku, spis inwentarza),

  prawa nieruchomości (regulacja stanów prawnych, zakładanie i uzgadnianie treści ksiąg wieczystych, zasiedzenia, rozgraniczenia, zniesienia współwłasności, służebności),

  prawa gospodarczego i handlowego (stała obsługa prawna firm, spółek cywilnych i handlowych, zakładanie, rejestracja, przekształcanie i rozwiązywanie spółek, sprawy upadłościowe i naprawcze, prawo przewozowe, przygotowywanie i analiza umów),

  prawa własności intelektualnej (znaki towarowe, prawo autorskie),

  prawa lokalowego (najem lokali, eksmisje),

  prawa pracy (wypadki przy pracy, mobbing, odpowiedzialność pracowników, zwolnienia),

  prawa karnego i prawa wykroczeń - obrona w procesie karnym (wypadki drogowe, prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu, oszustwo, wyłudzenia, groźby karalne, kradzież, paserstwo, rozbój, przestępstwa narkotykowe, pobicie, łapownictwo, płatna protekcja, przestępstwa gospodarcze) oraz reprezentacja osób pokrzywdzonych i działanie w sprawach z oskarżenia prywatnego.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kielce »

  Kancelaria radcy prawnego w Kielcach. Zajmujemy się obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Przyjmujemy zarówno oferty stałej współpracy jak i zlecenia jednorazowe, z zakresu m.in. prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, cywilnego, budowlanego, rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria funkcjonuje od czerwca 2003 roku. Dogodne położenie w ścisłym centrum Kielc.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Warszawa - FHF Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego, handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Strona internetowa Kancelarii Adwokackiej, której podstawową działalnością jest wszechstronna obsługa prawna. Propozycja skierowana jest w szczególności do firm i przedsiębiorstw, jak także do klientów indywidualnych. Kancelaria adwokacka Warszawa obejmuje stałą obsługę prawną firm oraz jednokrotne porady prawne dotyczące prawa administracyjnego, bankowego, gospodarczego, karnego, spadowego i wielu innych dziedzin prawa. Adwokat Warszawa zapewnia pełną niejawność przekazywanych informacji oraz profesjonalne stanowisko do każdej z prowadzonych spraw.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu świadczy najwyższej jakości usługi prawnicze dla podmiotów indywidualnych i korporacyjnych. Adwokaci świadczy pomoc prawną, w zakresie udzielania porad i opinii prawnych, wystawiania listów procesowych oraz zastępstw przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu trudni się sprawami z szeregu dziedzin prawa, m.in: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to branża złożona, toteż osoby, które nie posiadają fachowej wiedzy, wykazują nie małe kłopoty w rozeznaniu się wśród zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów prawnych. Pracujemy nad sprawami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tego powodu podejmujemy się występowania w imieniu naszych klientów w przeróżnych sprawach, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Współpracujemy zarówno z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem lub wykroczeniem, ale też z osobami podejrzanymi o popełnienie przestępstwa, wykroczenia. Jesteśmy przekonani, że postępowania sądowe są szczególnie zawikłane, dlatego też odpowiednio dbamy, aby obie strony otrzymały właściwą ochronę w procesie. Na życzenie naszych klientów bierzemy udział w negocjacjach, mediacjach i dyskusjach w sprawach. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje też pomoc prawną on-line. Korzystając z porady przez internet nasi klienci dostają bezzwłoczne, skuteczne i poufne rozstrzygnięcie zleconego problemu. Do zaznajomienia się z całą ofertą usług kancelarii zapraszamy na stronę www.Adwokat-Wroclaw.eu

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Faron - notariusz Kraków »

  Chcesz odkupić istotną działkę dla Twojej budowy, ale nie wiesz jak dokonać formalności? Krakowski notariusz z dwudziestoletnim doświadczeniem, mecenas Piotr Faron, przygotuje dla Ciebie umowę kupna-sprzedaży tej nieruchomości oraz omówi z Tobą cały proces - warto skorzystać z jego usług i czuć się pewniej podczas inwestowania dużych pieniędzy w nieruchomość. Zapraszamy do kancelarii!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje